secure

Siguri & Besimplotë

Serverat e IsmailiWeb janë të pasur me siguri dhe pushtet të lartë virtualisht. Të dhënat tuaja do të jenë të sigurta me ne.

secure

Shpejtësi marramendëse

Me serverat tanë ultra moderne dhe kabllo optike, të dhënat tuaja do të transferohen në milisekonda sapo hap dhe mbyll sytë.

secure

Mbëshetje për Konsumatorin

Ne kemi një ekip të dedikuar të mbështetjes për shitje dhe mbështetje për t'ju ndihmuar në çdo kohë. Ju gjithashtu mund të bisedoni me ne në 'Livechat'

TIPAR MË SHUMË

IsmailiWeb vjen me shumë karakteristika. Këtu janë disa prej tyre.

icon

Përgaditje e menjëhershme

Sa më shpejt që ju bëni një pagesë të suksesshme përmes transferit PayPal, Bank Transfer, Direct Debit apo Bitcoin, produkti juaj i porositur do të aktivizohet menjëherë përveç dizajnimit të cilit duhet të na kontaktoni neve. Nuk ka kohë për të pritur si në kohrat e vjetra.

icon

Backups të vazhdueshëm

Llogaria juaj hosting është mbështetur 4 herë në ditë si standard, me integrimin tonë backup. Ne përdorim servera të dedikuar backup, duke siguruar aftësi të shpejtë dhe të lehtë rikthimin e dosjeve tuaja individuale.

icon

Mbështetje GIT/SVN

Web zhvilluesit tanë adhurojn ti perdorin komandat e sistemit kontrollues. Te gjitha ofertat tona për hosting përdorin GIT & SVN linjat komanduese në serverat tanë. Thjesht kërkoni qasje SSH për të filluar.

icon

280+ Skripte instaluese

Të gjitha llogaritë tona hosting ju lejojnë të instaloni software popullor të tilla si Wordpress, Drupal, Joomla, Magento etj në një hap të lehtë. Përmirësimin e programeve tuaj është po aq e lehtë me një klikim!

icon

Përfshihet edhe cPanel

Të gjitha llogaritë hosting vijnë me versionin e fundit të cPanel. Kjo e bën jetën të lehtë për ju për të bërë detyrat rutinë të tilla si ngritjen e adresat e-mail dhe menaxhimin e MySQL databases.

icon

Të fundit PHP & MySQL

Rrjeti ynë merr verzionet e fundit të qëndrueshme dhe të sigurta të PHP dhe MySQL. Ne gjithashtu zbatojmë sigurinë rreptë dhe i mirmbahemi rregullave firewall për ta mbrojtur faqen tuaj nga vizitorët e padëshiruar 24/7.

'Cicërimat' tona të fundit